Kardise meets Christmas video

10:57 AM(video shot by Anna Dalidutko)

W końcu publikuję moją małą Bożonarodzeniową niespodziankę! Od dawna chciałam kręcić filmiki, a święta i mój nadzwyczajny entuzjazm z nimi związany były doskonałą okazją do zrealizowania planów. Uwielbiam montować takie krótkie historie i na pewno częściej będę to robiła. Tymczasem zostawiam Was z video i życzę wesołych, radosnych świąt, spełnienia marzeń i żebyście zawsze byli uparci w dążeniu do celu, bo na prawdę warto!
PS. Dziękuję Angelice za rolę epizodyczną! ♥
PS2. Polecam oglądać w HD

Finally I can publish my little christmas surprise! I have wanted to shoot a video for a while now but there was no possibility to do that, and when Christmas popped out it seemed like the perfect time for making my plans reality. I love producing videos, I'm currently obsessed with video-editing stuff and I'm sure there are more projects like this to come soon. But right now I'm going to left you with the video itself, enjoy it and have all a very Merry Christmas, let all your dreams become true and never stop believing in yourself. Be patient and diligent and you'll succeed for sure, it's worth trying :)
PS. Special thanks to my bestie Angelika for being a part of the movie!
PS2. Please watch in HD.

You Might Also Like

6 COMMENTS

 1. Karola, no bosko ! Masz świetny beżowy płaszczyk i buty i jeszcze tą kitę przy torebce ! Myślałam, przez chwilę, że to ktoś inny idzie ;)

  A połączenie bluzy Camille dla Pimkie z tym naszyjnikiem-bardzo udane !
  Wesołych ! ;)

  ReplyDelete
 2. Uwielbiam takie filmiki!
  PS. Obserwuję Cię na instagramie :)

  Zajrzysz? :)
  iamfuckingcrazybutiamfreee.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Mocno trzęsie i się lekko rozmazuje, ale jeżeli to zamierzony efekt to super :) Uroczo świąteczny, sama z Jarmarku na Rynku wypatrzyłam to samo stoisko.

  ReplyDelete
 4. Świetny filmik,a tych pyszności to ci zazdroszczę! Wesołych ;)

  dreamlloud.blogspot.com

  ReplyDelete

like me on facebook

Subscribe