Kardise Fashion Talks

11:39 PM

You Might Also Like

17 COMMENTS

 1. za dużo eee aaa yyy

  ReplyDelete
 2. https://www.youtube.com/watch?v=YcQHlb_njro

  ReplyDelete
 3. dosyć poważnie się stresujesz na tym filmiku, dużo jest yyyy, eeee, dziwna gestykulacja. widać, że masz wiedzę, ale popracowałabym nad przekazem tego. poćwiczyła przed lustrem i nie stresowała się tak! sam pomysł z tego typu cyklem bardzo na plus.

  ReplyDelete
 4. *Mejzą Martę Marżela :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kurcze, pani z francuskiego mnie zabije chyba!!! XDDD

   Delete
 5. Fajnie, że ostatnio częściej nagrywasz. Mnie ciekawi, gdzie kupiłaś takie świetne jaskółki na ścianę? Od dawna takich szukam, ale nie mogę znaleźć.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahaha, one mają już z 3 lata i zrobiłam je własnoręcznie, jak miałam anginę i nudziło mi się w domu :D

   Delete
  2. A masz może jakiś "przepis" na nie? :)

   Delete
  3. Koleżanka narysowana mi 3 szablony a ja po prostu wycinałam je z czarnego brystolu :)

   Delete
  4. Będę próbować na ferie :)

   Delete
 6. Bardzo mi się podoba pomysł na taki cykl. Muszę jednak zwrócić uwagę na dwie rzeczy.
  1. Popracuj nad dykcją. Dobrym przykładem jest pierwsze zdanie w filmie. Zbyt szybko i zbyt niewyraźnie wypowiedziane. Wiem, że to nie jest łatwe. Mam nadzieję że w przyszłości będzie coraz lepiej. :) Słuchaczowi będzie przyjemniej. :) "dwa tysące pietnasce" nieeeee! ;P Czasami też wydaje się, że wstydzisz się wypowiedzieć jakieś nazwisko.
  2. Może się czepiam, ale powiedziałaś, że chcesz przekazywać elementarną wiedzę. Moim zdaniem jeżeli ktoś nie wie co to Valentino to tym bardziej nie będzie znał Elie Saab. Jak może to ze sobą kojarzyć? Porównuj do czegoś bardziej znanego, albo po prostu wstawiaj zdjęcia do filmiku w trakcie opisu. To porównanie do Elie Saab jest naprawdę bez sensu, bo jeżeli ogląda to ktoś "zielony" w modzie to i tak sobie nie porówna, a ktoś kto się orientuje uzna to za zbyt prozaiczne rozwiązanie.
  Podsumowując, dykcja, dykcja, dykcja i musisz dokładniej pomyśleć w jakim kierunku prowadzić serię "Kardise fashion talks" :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki za wszystkie rady, na prawdę! Dykcja to mój straszny problem, przy kamerze mam szczękościsk XD co do porównania - faktycznie, nie pomyślałam, bo to jest tak że mi się wydaje że każdy wie kto to Ellie Saab :)

   Delete

like me on facebook

Subscribe