Tennis summer dress

10:06 PMKolejna letnia sukienka, ta dla odmiany z półrocznym stażem w mojej szafie czekała na odpowiedni moment na zdjęcia. Zazwyczaj noszę ją z butami sportowymi, tym razem jednak wychodząc z domu omal potknęłam się o dawno zapomniane mokasyny na traperowanej podeszwie. Wygodnie, letnio, zwyczajnie, chyba tylko tyle mam do powiedzenia ;)


H&M dress, Zara shoes

You Might Also Like

7 COMMENTS

 1. Miło, że w końcu ubierasz ładne rzeczy! Tak trzymaj!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, no to lepiej późno niz wcale w takim razie :p

   Delete
  2. A tak serio to "ładne" jest pojęciem bardzo względnym ;)

   Delete
 2. Kardajs, jesteś super, ale doskonale wiesz, że nie bez powodu zostałaś wyróżniona na Niemodnych Półkach kilka lat temu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kardise*, polkach*
   Ja tam nadal bym ubrała to co oni tam wyróżnili ;) haha, a po co mi to piszesz? Czy to ma jakikolwiek związek z tym, jaka jestem i co pokazuje teraz? :)

   Delete
 3. Oczywiście miałem na myśli Polki - półki to zasługa korekty made by Android :)
  To á propos problematyki piękna, którą poruszyłaś - rozważania estetyczne pozostawmy filozofom. Jako facet rozróżniam biel i czerń - uważam, że to co pokazałaś w tym wpisie jest wspaniałe, aczkolwiek zwróć uwagę na kontrast pomiędzy tymi zdjęciami jak z żurnala a proponowanym niżej postem „Mirror walls” - stylizacją na żula. Dlatego apeluję o więcej takich treści!

  Post scriptum 1: Naprawdę masz tak wielu zagranicznych czytelników, że główna część Twojej strony jest w języku angielskim?
  Post scriptum 2: Pokombinuj trochę ze swoją kamerą. W wielu twoich filmach na YouTube można zauważyć nagłą zmianę ostrości.

  Amen. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzieki, że wyjaśniłeś, co miałeś na myśli :)
   Rozumiem, że jako mężczyzna wolisz zdjecia w klasycznych sukienkach, ale ja staram się bawić wszystkim, co ubieram, stąd też ten "post na żula" bardzo mi się, osobiście, podoba.
   Ps. 1 - nie, większość czytelników jest z Polski, dlatego też wszystkie filmiki, Snapchat, fan page oraz wiekszosc bloga jest po polsku z ewentualnymi tłumaczeniami, jedynie Instagram pozostawiam po angielsku, bo tam faktycznie obserwatorzy pochodzą głownie z innych krajów :). A opis po prawej stronie bloga chciałam zostawić po angielsku, zeby nie zależnie od narodowości, każdy kto tu zajrzy zrozumiał.
   Ps. 2. Tak, staram się poprawić obsługę kamery, to moja słaba strona ale jest coraz lepiej ;)

   Delete

like me on facebook

Subscribe